معرفی

شرکت آتی تجارت یگانه صاحب برند در زمینه تخصصی محصولات مراقبت و زیبایی مو فعالیت دارد و علاوه بر آن خود را موظف می‌داند تا در حوزه‌های گوناگون کسب و کار، اندیشه‌ای نو را در آن‌ها ترویج و در هر حوزه با اتخاذ استراتژی مناسب به اهداف از پیش تعیین شده دست یابد.

این شرکت بر آن است تا با هدفگذاری مناسب ، آنچه را که نیاز، الزام و ابرام توسعه کشور است در دستور کار قرار دهد تا ایرانی سربلند و توسعه یافته را در عرصه های داخلی و خارجی متصور نماید .

باور موسسان ، مالکان ، مدیران و کارکنان حال و آینده آتی تجارت یگانه و شرکت های تابعه آن صداقت ، راستی ، تعهد ، دور اندیشی و ایمان راسخ به توانمندی فرزندان این مرز و بوم در فضای جهانی است و به منظور بهره برداری بهینه از منابع انسانی بی حد و حصر موجود ، کمک به تغییر نگرش فردی و اجتماعی تمامی مخاطبانش را در برنامه های اجرایی خود دارد و آنها را به حضور همه جانبه در عرصه رقابت و یادگیری بین المللی تشویق می نماید تا از این طریق بر داشته های متعالی خود و سازمان آتی بیافزایند .

فردایی بهتر ، سالمتر ، زیباتر و آرامتر میراثی است که امروز در پی رقم زدن آن برای نسل های آینده هستیم .

اولین برند شرکت آتی تجارت یگانه ( آتی ) در زمینه محصولات تخصصی مراقبت و زیبایی مو است. هدف از عرضه این برند تغییر نگرش ، باورها و رویه ها و قوانین حاکم بر بازار محصولات مراقبت و زیبایی مو است. برای ارائه زیبایی هرچه بیشتر ضمن حفظ سلامتی و شادابی مو در کشور آلمان فرموله شده و در ساخت آن بهترین مواد اولیه به کار رفته است .

آنچه نیاز امروز و فردای مصرف کننده ایرانی است در فرآوری محصولات پیش بینی شده و علاوه بر آن پیوسته توسط واحد تحقیق و توسعه این شرکت مورد بازبینی و ارزیابی قرار می گیرد .

به خانواده صمیمی و مهربان بپیوندید و از آن پس برای مراقبت هرچه بیشتر از موهای خود برنامه داشته باشید و روز به روز بر زیبایی ذاتی آن بیافزایید .

تولد

برند متولد تهران در تاریخ 9/9/93 است . پس از 210 روز کار بی وقفه گروهی از کارشناسان و مشاورین طراحی هویت ، هویت بصری ، بسته بندی ، فرمولاسیون و ترکیبات به اتمام رسید و در تاریخ فوق رنگ موی آلتیادو تولید شد .

متخصص مراقبت و زیبایی مو است . روزهای آینده را در پی ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطبینی است که می خواهند برندی نو و پیشرو ، بسته بندی خاص و کیفیتی متمایز در این گروه محصول بدست آورند.

او آمده است تا پاسخی درخور به نیازهای آشکار و پنهان مصرف کنندگان بدهد و آنها را در تامین سلامتی و آراستگی مادی و معنوی بیشتر یاری نماید.

متعهد است به هرآنچه که اول ضامن حفظ و مراقبت موهاست و دوم بر زیبایی های خدادادی آنها می افزاید.

رسالت برند

ارتقاء سطح سلامت مو در مخاطبین هدف . کمک به حفظ و مراقبت از مو در برابر تاثیرات منفی محیطی ( آلودگی ها و مواد شیمیایی ) ، ژنتیکی ، بیماری ها و هرگونه عامل موثر در ریزش ، کاهش ، سوزش ، شکنندگی و سایر آسیب های ممکن .

تاثیر بر بازار و صنعت محصولات مراقبت و زیبایی مو به منظور رفع نقایص ، کاستی ها و کمبودها و ایجاد ارزش افزوده واقعی برای مصرف کنندگان در تمامی زمینه های ارتباط با برند ، بسته بندی ، کیفیت و محصولات .

افزایش زیبایی مو به نحوی که زیبایی های خدادادی مصرف کنندگان آن نمود بهتری یابد .

ترویج نشاط و شادابی در جامعه

پایبندی به اصول اخلاقی و رعایت حقوق مصرف کنندگان بر اساس ضوابط و قوانین موجود

تلاش مستمر برای ارتقاء سطح سلامت جسمی و روانی جامعه

مسئولیت اجتماعی

آلتیادو آفریده زیبایی هاست. برانگیخته سلامتی است. الهام بخش صداقت و پاکی است.

او آمده است تا نویدبخش فردایی سالمتر و زیباتر برای همه آنهایی باشد که به او اطمینان دارند.

آلتیادو به قصد ترویج فرهنگ سلامتی مو پا راهی ناهموار نهاده و آرزوی ساخت دنیایی به دور از ناامنی ، بی اعتمادی ، ناآگاهی و دیگر عوامل تشدید آسیب های اجتماعی را دارد.هدفش اصلاح نگرش بازار و صنعت تخصصی مراقبت و زیبایی مو است و ایجاد ارزش افزوده برای مصرف کنندگان مخاطب سرآغاز سخنانی است که از این پس بر زبان جاری خواهد نمود.

وضعیت کنونی تولید و مصرف جویا و پذیرای تغییر است و تغییر نگرش دست اندرکاران و متولیان ، اولین گام تغییر در کیفیت خدمات و محصولات تخصصی مو است و این مهم اولویت نخست فعالیت های آلتیادو است.

آلتیادو دل در گرو حمایت و پاسداشت زیبایی های خدادادی دارد و پرچمدار نظام نوینی است که روزهای آینده را خواستنی تر خواهد نمود.

همراه با او دنیایی نو را تجربه کنیم